Kdo jsem?

Jmenuji se Hana Adamcová a již v době studia střední školy jsem měla možnost získat praxi v jeslích, mateřských školách, zařízeních se speciálním přístupem. Také u různě handicapovaných např. v Danetě nebo Anenské Studánce. Později jsem absolvovala 2 leté studium psychologie a grafologie na ČGK v Praze a půlroční studium "Pečovatel v domácím prostředí" na zdravotnické škole v Hradci Králové.

Od mládí se zabývám ručními pracemi a tvořením. Moc mě baví zkoušet a učit se různé výtvarné techniky a následně je také učit na svých kurzech. Těší mě rozvíjet děti zejména předškolního věku.

Skloubením těchto mých dvou životních zálib vznikl nápad nabízet vzdělávací a tvořivé kurzy. Mám zkušenost s vedením skupin dospělých i dětí (sama dvě děti mám). Vedu workshopy jako doprovodný program na různých akcích i večerní skupiny žen. Baví mě vést účastníky mých kurzů a dodávat jim sebevědomí tak dlouho, až si výrobek skutečně sami vyrobí.

Mým záměrem je, abyste si na těchto akcích odpočinuli, poznali nové techniky, získali nové informace, a odnesli si domů nejen zážitky, ale i vlastnoruční výrobek.

V osobním životě mám ve svém blízkém okolí několik přátel se zdravotními handicapy. (nevidomý, neslyšící či s těžkou poruchou sluchu, vozíčkářka). To vše mi umožňuje lépe pochopit i tento svět a to je důvod, proč všechny své dílny také nabízím i pro žáky se specifickými potřebami.

Aktivity, které nabízím, mám s úspěchem vyzkoušené nejen na svých dvou dětech a snažím se vše přizpůsobovat momentální atmosféře ve skupině a jejím potřebám.

Navštivte náš Facebook


Kontakt

Hana Adamcová
V Sítinách 489
517 21 Týniště nad Orlicí kurzyprovsechny@centrum.cz Tel.: +420 605 327 450