Airbrush - dočasné tetování

22.08.2022

Airbrush - dočasné tetování je populárním programovým prvkem na akce pro firmy či širokou veřejnost, mezi které patří například: městské slavnosti, nebo obecní akce jako dětský den, karneval a další. Hodí se i na nebo oslavu narozenin pro děti, narozeninovou párty pro větší děti a dospělé nebo na svatbu. Podrobnosti...

Airbrush tetování je metoda dočasného tetování kdy se aplikují speciální lihové barvy pomocí vzduchové aibrush pistole (ne pomocí jehly) přes šablonu přímo na kůži. Barvy kterými se vzory stříkají jsou k tomuto účelu speciálně vyrobené, neškodné zdraví a splňující normy EU. Používáme barvu Fengda - Airbrush Tattoo Common Ink, která splňuje CE, FDA standardy a vlastní EN71 certifikát.

Airbrush tetování se nemaže a je voděodolné (dá se s ním i koupat), v případě opatrného zacházení vydrží na kůži až 4 dny. Tetování lze dle potřeby kdykoliv smýt jakoukoli dezinfekcí na kůži obsahující líh.

K dispozici máme několik stovek šablon s motivy jak pro malé děti tak pro dospělé. Je možné na přání vyrobit i šablony dle vašeho návrhu. Je však nutné nás kontaktovat dostatečně dopředu, abychom měli dostatek času na jejich výrobu.

Vzhledem k tomu, že použité barvy jsou na lihové bázi a tetování rychle zasychá, je možno za poměrně krátkou dobu odbavit hodně zájemců.

Cena: Cenu vám vytvoříme přímo na míru dle vašich přání a finančních možností. 

Co budeme od vás potřebovat: K realizaci postačí pouze 2 židle, stůl a zásuvka 220V.