Bublinkové hrátky

01.11.2018

Mega bublinová show, která se hodí např. při slavnostech, jako je pasování prvňáčků, nebo  na dětský den. Podrobnosti...

Speciální směs bublifuku umožňuje vyrábět za nedeštivého a ne přiliž větrného dne v teplotách nad nulou příp. v interiéru bubliny až 5 metru dlouhé. Při akci je v interiéru ale třeba počítat s tím, že směs může znečistit podlahu stejně, jako by ji ušpinil klasický bublifuk, proto je výhodnější povrch linolea, který lze setřít případně venkovní prostory či chodby.  Zapojit také můžeme tzv. hop hop rukavičku, což jsou speciálně upravené rukavice se speciální směsí, na které jdou bubliny chytat a pár okamžiků na rukavici zůstanou.

Děti budou do akce zapojeny a instruovány, jak mají bubliny vyrobit, aby se jim povedla ta nejhezčí megabublina. Je to program velmi zábavný a oblíbený a to nejen ve školkách.

Délka programu: záleží na domluvě a vašich přáních 

Cena: Pokud pojedu na místo, 600Kč/ hodina + náklady na cestovné (6Kč/km) 

+ materiál: 5litrů náplně- 600Kč stačí pro 30 - 50dětí cca na 2 hodiny řízené zábavy,  očko větší - 120kč, očko menší -110Kč- tyčky mohu zapůjčit.
Dodat můžeme také směs a očka a program si můžete vést sami. Potřeby zle zakoupit v e-shopu sanami.eu

Počet dětí: max počet dětí není určen, záleží na vašich prostorách, ve kterých se bude akce odehrávat.

Vzdělávací oblasti dle RVP PV: 
5.1 Dítě a jeho tělo  rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, dýchání, koordinace ruky a oka apod.), ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí