Bylinkový workshop

08.01.2019

Bylinkové povídání spojené s ochutnávkou a praktickou výrobou bylinkového sirupu či medu. Pojďte se naučit více používat bylinky, které rostou všude kolem nás a stačí je lépe poznat a naučit se, jak je správně používat. Podrobnosti.....

Na tomto kurzu se dozvíte, které bylinky můžete nasbírat v přírodě nebo vypěstovat na zahrádce a jak vám mohou pomoci od různých zdravotních problémů. 

V období léta používáme na kurzu čerstvé byliny a v období zimním vyrábíme neméně lahodné sirupy z bylin sušených. 

Povíme si, které bylinky pomáhají proti kašli, které jsou na podporu trávení, které byliny použít pro lepší růst pevných nehtů a vlasů. 

Co pomáhá při otocích i po zlomeninách a na lepší zahojení modřin. Které bylinky používat při problémech s bolestivou menstruací nebo čím kloktat při bolestech v krku z nachlazení. Na co si dát pozor při používání některých bylin.

Délka kurzu: 3 hodiny

Cena kurzu: dle dohody

Pro kolik účastníků je kurz vhodný? Maximální počet je cca 25-30zájemců, v tomto počtu je prostor pro individuální dotazy, a osobní přístup. 

Cena zahrnuje: společná výroba bylinkového medu. Ochutnávka bylinkové šťávy a recept na její výrobu, uvaříme si voňavý bylinkový čaj. 
Naučíte se poznávat bylinky ze zahrady a získáte praktické, vyzkoušené rodinné receptury.

Náplň kurzu je možno lze přizpůsobit dle vašeho individuálního přání.