Dekorování vánočních ozdob

02.04.2023

Vánoční dílnička zdobení plastových vánočních baněk spojená s tématickým příběhem o stromečku. Podrobnosti...

Dekorování vánočních ozdob je snadné a zábavné, vhodné jak pro kreativní dospěláky, tak pro malé děti. Při tvoření získáte nejen krásné ozdoby, ale i zážitek ze tvořivě prožitého předvánočního času a památku, která Vám bude dělat radost dlouhou dobu.

Program zahájíme autorskou pohádkou, která děti namotivuje k další tvořivé činnosti, dekorování ozdůbek. Z hlavního hrdiny pohádky - smrčku, se v průběhu programu stane sušák na baňky a nakonec krásný fotokoutek. Součást programu je kromě zdobení vánočních ozdob také několik výukových pracovišť s vánoční tématikou.

Pro program zajistíme veškerý potřebný materiál, plastové vánoční baňky, třpytky, štětce, lepidla, lakové fixy. Potřebujeme pouze připravit vhodnou pracovní plochu (omyvatelný ubrus).

Tento program je vhodný pro dopolední tvoření, ale také i pro vánoční besídky s rodiči v odpoledních hodinách. Zdobit může v případě zájmu i kolektiv zaměstnanců MŠ.

Cena: 70Kč za dítě (+ 20kč za každou ozdobenou baňku) minimální celková cena za realizaci programu činí 2600Kč bez výrobku za celé dopoledne u vás (i když se program realizuje pro více po sobě jdoucích skupin) + cestovní náklady (8Kč/km). Cenu programu v rámci šablon MŠMT vám naceníme individuálně.

V případe vašich dotazů ráda sdělím bližší informace po telefonu.