Aromaterapie v praxi

07.01.2019

Kurz praktické aromaterapie spojený s výrobou přírodní kosmetiky. Dozvíte se mnoho praktických informací, jak bezpečně používat éterické oleje a pak je využijeme při výrobě přírodní kosmetiky, kterou vyhledávají i lidé s ekzematickou citlivou pokožkou. Podrobnosti...

Zajímá vás, jaké přirozené pomocníky můžete úspěšně používat při nachlazení, poštípání hmyzem, při zhoršení atopického ekzému, bolesti v krku, na snížení nebo zvýšení krevního tlaku, jako repelent, nebo když řádí ve škole vši? Případně při nevolnostech v autě, zlepšení nálady, provonění prostoru a další ? Seznámíte se s různými eterickými oleji jako jsou levandule, tea tree, eukalypt, litsea cubeba, majoránka, tymián, majoránka, šalvěj muškátová, máta peprná i kadeřavá, citron, bergamot, pomeranč, grep, mandarinka, i těmi vzácnějšími jako jsou růže, vanilka, heřmánek, mimóza, slaměnka a mnoha dalšími.

Podělím se s vámi o praktické tipy, za kterými jsou roky zkušeností, nastudovaných informací, ale hlavně praxí ověřených receptů pro zdraví vaše i vašich blízkých.

Délka kurzu: 3 hodiny

Cena kurzu: cenovou nabídku vám vytvoříme na požádání

Maximální počet je cca 20 účastníků, v tomto počtu je prostor pro individuální dotazy, a osobní přístup.

Cena zahrnuje: odborný výklad, zkoušení eterických olejů, možnost otestování vzorků hotových výrobků. Zapůjčení: mixéru, míchátek, digitální váhy, a dalších pomůcek potřebných pro výrobu kosmetiky.

Cena nezahrnuje: suroviny na další výrobky. Vyrábět budeme skupinu výrobků podle domluvy předem. Pro představu uvádím několik již sestavených možností. 

Je možno nastavit balíček přímo podle vašich představ. 

Ceník výrobků

Nabízíme například tyto varianty. V nabídce je daleko více výrobků, které lze kombinovat, dle vašich představ.

Varianta č .1 obsahuje:

- přírodní deodorant (30ml),

 - jedlou ovocnou zubní pastu (60g) 

- pleťovou masku( na 1 použití buď na místě nebo doma)

245 Kč

Varianta č.2 obshuje: 

- lesk na rty (vč. balzámové tuby)

- osvěžovač vzduchu (50ml)

- krém na velmi suchou pokožku rukou apod. (65g)

185 Kč

Varianta č.3 obsahuje:

- minerální make up ve vašem odstínu, 

- odličovací olej pečující o oční okolí pro velmi citlivou pleť ( 50ml) 

- barevný pečující balzám na rty vč. balzámové tuby

375 Kč