Překližkové dekorace

06.09.2020

Výroba dekorací vztahujících se k aktuálnímu ročnímu období. Vyrobíte si dekorace přede dveře, do bytu, na okna, zakomponujeme čerstvé větve zeleně, elektrickou lupínkovou pilku, se kterou je práce se dřevem zábava a zvládnou i ženy, které nikdy dříve nepracovaly se dřevem. Podrobnosti...

Přivezu elektrickou lupínkovou pilu, překližku, inspirace, i šablony na vyřezávání. Budete si moci vyrobit dekorace přesně podle vašeho stylu, který je vám blízký, a který se hodí do vašeho interiéru. Nejraději přidávám do dekorací mech, lišejníky, větve, břečťan, břízu, dřevěné výřezy, lýko, textilní mašle, ale jak bude vaše výsledné dílo vypadat záleží na vašem vkusu. Pokud máte nějaké vaše oblíbené zajímavé větve, bobule apod. určitě vezměte s sebou, případně nějakou nádobu, do které budete chtít výzdobu naaranžovat.

Délka kurzu: 2-3 hodiny ( délka je na domluvě)

Cena: cenovou nabídku vám vytvoříme na požádání

Cena zahrnuje: odborný výklad, vysvětlení pracovních postupů, zeleň, šišky, aktuálně dostupné přírodniny, větve, zapůjčení lupínkové pily, zapůjčení zahradnických nůžek, nože, nůžek, zapůjčení tavné pistole.

Cena nezahrnuje: - květináče, přízdoby ( když se dohodneme předem, mohu také nakoupit )- překližku ( mohu zakoupit výhodněji ve větším množství pro celou skupinu)

Náplň kurzu je možno lze přizpůsobit dle vašeho individuálního přání.